Новина: : Рома и Милан завършиха 0:0 за Интер
(Категория: Misc)
Публикувано от GRANDE
неделя 07 март 2010 - 22:13:01




Отборите на Рома и Милан завършиха наравно в мач от 27-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на "Стадио Олимпико" завърши при резултат 0:0.

Началото на срещата започна с превъзходство на домакините, които създадоха няколко опасности пред Абиати, но Вучинич и Де Роси не бяха точни. В 30-а минута бразилският полузащитник на "росонерите" Роналдиньо изведе чудесно Марко Бориело на стрелкова позиция, но италианският нападател не успя да се справи в ситуацията.

В началото на втората част отново Бориело можеше да открие резултата, но пак не успя да преодолее стража на Рома Жулио. В средата на полувремето Симоне Перота получи сгрешена топка от Алесандро Неста, но изстрелът му не затрудни Кристиан Абиати.

Въпреки множеството положения и пред двете врати Рома и Милан не успяха да си отбележат попадение.

След това равенство позициите в челото на класирането на Серия "А" се запазват, като Милан е втори с 55 точки, а Рома трети с 52 точки. Лидерът Интер има актив от 58 точки и утре е домакин на Дженоа.

Стартови състави:

Рома:Жулио, Касети, Бурдисо, Жуан, Рийзе, Де Роси, Пизаро, Тадей, Перота, Баптища, Вучинич

Милан:Абиати, Бонера, Неста, Тиаго Силва, Антонини, Фламини, Пирло, Амброзини, Роналдиньо, Хунтелаар, Бориело


източник: www.winner.bg


Новина от AS Roma - Bulgaria
( http://www.asroma-bulgaria.com/site/news.php?extend.1271 )